Unboxing #15: Nové knižní radosti

by - 5/24/2016

 
Ahoj,
jestli přemýšlíte, proč jsem dnešní unboxing pojmenovala tak vznešeně, nenamáhejte svoji šedou kůru mozkovou zbytečně. Jsem specialista v tom dělat naprosto bezdůvodné a nijak neopodstatněné věci :) Zkrátka jsem se rozhodla, že patnáctý unboxing potřebuje nějaký extra název. Možná je to tím, že z dnešního balíčku mám opravdu velikou radost.
Pojďme se podívat, co ukrýval a třeba pochopíte, proč mě tolik potěšil.Znáte ten okamžik plný radosti, kdy přijdete domů a na stole vám leží balík, ve kterém se, jak dobře víte, nebo alespoň tušíte, ukrývá nový knižní přírůstek? Taky tu chvíli zbožňuji. 


Překvapilo mě, jak se zásilka objemná. Rozhodně větší, než jsem čekala. Dlouho jsem však neváhala, popadla nůžky a odhodlaně se pustila do veškerých ochranných vrstev.Při balení si někdo dal opravdu záležet, prokousávala jsem se hned několika vrstvami bublinkové fólie. Aspoň budu mít co praskat (a tím lézt mamce na nervy :D)


Předpokládám, že všichni už dobře ví, že se jedná o knihu Všude kolem černý les, recenzní výtisk od nakladatelství Leda. Asi málokdo si ovšem všiml modré šmouhy vespod. 


Zažádala jsem o Všude kolem černý les a napjatě čekala na odpověď. Přišla mi od Ledy odpověď, že mi recenzní výtisk posílají a že si do balíčku dovolili přidat ještě jednu knižní novinku k zrecenzování!!! Až takové královské zacházení jsem vážně nečekala. 


Ačkoliv jsem si Běsnící léto nevybrala já sama, po přečtení anotace mě kniha velmi zaujala, takže si dovolím říct, že v nakladatelství nesáhli vedle, naopak se mi překvapivě dobře strefili. :) Za poskytnuté výtisky nakladatelství nesmírně děkuji.

Četli jste zmiňované novinky?
...
Okay, Běsnící světlo má podle Databáze knih oficiálně vyjít až 27.5., takže opravuji svoji otázku: Četli jste Všude kolem černý les? :)

You May Also Like

22 komentářů

 1. Obě dvě mám doma taky! :)
  Všude kolem černý les jsem už četla- úžasné!! :)
  Běsnící světlo mi včera přišlo a hned po dočtení Vážky se na knihu s velkým očekáváním a nadšením vrhnu! :)
  Přeji příjemné čtení a těším se na recenze! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ani jednu nemám :-( Za to mám na blogu taky unboxing :-)
  O všem? Ovšem!

  OdpovědětVymazat
 3. všude kolem černý les je teď snad všude, ale jestli to bude dobře strašidelné, možná do toho půjdu :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Přesně. Všude kolem černý les je kniha, kterou teď vidím snad všude a proto vůbec nemám chuť si ji přečíst :D. Za prvé jde tématem mimo mé zájmy a za druhé ta přílišná ,,propagace" mi už maličko vadí :D. Ale doufám, že se Ti obě knihy budou líbit :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mě naopak kladné recenze a ohlasy přesvědčily a jsem za to ráda :)
   Ale také mi ten humbuk kolem trochu vadí :p

   Vymazat
 5. není nic lepšího, než rozbalovat knihy :D

  OdpovědětVymazat
 6. Pěkné přírůstky. Hlavně Černý les, na ten se taky chystám. :)

  OdpovědětVymazat
 7. Pěkné knížky. :) O Běsnících světlech jsem nikdy neslyšela, ale hned mě tu zaujalo, tak si je snad taky někdy přečtu. :)

  OdpovědětVymazat
 8. Všude kolem černý les jsem tento měsíc vyhrála v soutěži u skvělé Mimozemšťanky a už se fakt nemůžu dočkat, až se do knihy pustím. Mám toho teď ale připraveného tolik, že se obávám, že se na ni dostane bohužel až tak za měsíc. Těším se na Tvé dojmy (i z té druhé knihy, která má moc pěknou obálku).
  Hezký zbytek večera, Magdi :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé, gratuluji k výhře! :)
   Já mám taky čtecí rozpis naplánovaný dlouho dopředu :p

   Vymazat
 9. Krásné přírůstky, na všude kolem černý les se rozhodně chystám. Ale jak píše Hanka, je toho tolik! Někdy jsem z toho množství knih k přečtení vlastně nešťastná :D těším se na recenze! Přeju krásný večer :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A stále vychází nové a nové knihy... Jak to má člověk stíhat, že ano? :p

   Vymazat
 10. Všude kolem černý les jedině doporučuji, byla to super kniha :D a nad Běsnícím světlem také uvažuji :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teď už mohu souhlasit :) Moje recenze to ostatně dokazuje :D
   Běsnící světlo zrovna čtu a recenze bude brzy, takže se můžeš rozhodnout třeba i podle ní :)

   Vymazat
 11. Knihy vyzerajú zaujímavo a krásne fotky :-)

  OdpovědětVymazat

Komentáře vždy potěší mé oči, takže komentujte, komentujte :)