čtvrtek 1. prosince 2016

# Martinus.cz # Soutěž

Vánoční soutěž s Martinusem


Ahoj,
někteří z násdnes ráno možná otevřeli první políčko v adventním kalendáři a tím si připomněli, že je právě 1. prosince! Ti, kteří už z mlsání malých čokoládek vyrostli, stejně pravděpodobně zaznamenali, že se listopad rychle překulil a začal poslední měsíc roku, taktéž měsíc Vánoc.
Proto jsem se rozhodla vyhlásit Vánoční soutěž a potěšit jednoho, dva šťastlivce jako poděkování za vaši podporu v mé blogování!
Soutěž pořádám také částečně z důvodu, že mi Martinus poskytl velké množství nejrůznějších knihomolských vychytávek, které bych sama rozhodně nespotřebovala. Nejlogičtější možnost, jak s nimi naložit, zvláště když se blíží Vánoce, je obdarovat vás.
Protože tento blog funguje z velké části díky vám. Jste mojí obrovskou motivací, hnacím motorem a inspirací. Těší mě, když vidím, že čtete moje články, že se vám líbí a že se třeba pravidelně vracíte.
No jo, obvyklé dojemné řeči. Ale je to vážně pravda!

PRAVIDLA

Šťastlivci budou dokonce dva.

Hlavní výhrou je pochopitelně kniha, což se dá u knižního blogu docela očekávat. Na výběr máte ze dvou možností. Dále výherce obdrží zatím blíže neurčený počet drobných knihomolských dárečků jako jsou záložky, samolepky, placky a podobně. Výběr je skutečně pestrý!

Druhý výherce sice nezíská knihu, zato hromádka od Martinusu bude o to větší.

Nemusíte dělat nic složitého, stačí vyplnit následující formulář, který není nijak komplikovaný, a tím se automaticky zařadíte do slosování. To proběhne za pomoci random.org a vše pochopitelně řádně zdokumentuji.


Soutěž startuje dnes 1.12. 2016. Zapojovat se můžete až do 15.12. 2016. V následujících dnech pak vylosuji dva výherce, informuji o nich na blogu a nejdéle do 20.12. zašlu balíčky na příslušnou adresu.

Co je ve hře?Mezi knižní výhry patří Kabinet milostných dopisů od Alyson Richman nebo Anna: Krok za krokem do nového života. Je na vás, kterou si vyberete.


A to je část, kterou do soutěže poskytlo knihkupectví Martinus.cz, proto mu patří neskutečné díky!

Výsledek obrázku pro www.martinus.cz logo

To je ode mne vše. V případě jakýchkoliv dotazů a nejasností se neváhejte ozvat do komentářů. Duplicidní vstupy samozřejmě okamžitě mažu, ale nejen ty - z losování vyřadím daného účastníka úplně! Teď už nezbývá nic jiného, než vám popřát hodně štěstí!

15 komentářů:

 1. Súťaž je naozaj super, uvidíme, či sa mi pošťastí :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Moc krásná soutěž! A i pěkné knihy :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Vypadá to pěkně, všem (pochopitelně včetně sebe) držím palce :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já také držím palce, jsem zvědavá na koho se štěstí usměje :)

   Vymazat
 4. Juj, to vypadá moc krásně! Všem držím palce! :)

  http://boook-planet.webnode.cz/

  OdpovědětVymazat
 5. Už se ví kdo vyhrál.

  OdpovědětVymazat

Komentáře vždy potěší mé oči, takže komentujte, komentujte :)

Archive

Follow Us @soratemplates