Mariam Petrosyan: Osm dní Šakala

Шакалиный восьмидневник / Šakalnyj vosmidnevnik


Mariam Petrosyan / Konstantin Šindelář / Dům, ve kterém... #2
Vydáno r. 2009 (RU) a roku 2017 (ČR)
Fragment / 344 stran / pevná vazba
Romány / Fantasy

Dům je více než jen šedou a fádní budovou na kraji města, která se ztrácí mezi okolními vysokými paneláky a zoufale potřebuje opravit. Za zdmi, v pokojích a na chodbách se odehrávají rozmanité a nepředstavitelné příběhy chlapců a děvčat, které v okolním světě nezažijete ani za celý váš život.

Už v prvním díle s titulem Smečka ze čtvrtého pokoje začal život zdejších obyvatel znepokojivě vybočovat ze zajetých kolejí a změnám ještě zdaleka není konec. Dlouhou dobu zde fungovaly uzavřené chlapecké skupiny, jež svoji strukturou a uspořádáním připomínaly bezmála smečky. Ale nyní se do těchto jednotlivých těles vrací děvčata, dlouhá léta zcela přehlížená. Jenže ani tato jistě příjemná změna nedokáže dostatečně zakrýt hrozbu, jež visí nad celým Domem. Den ukončení, kdy všichni budou muset odejít a čelit světu venku, se nebezpečně blíží. Kromě toho přichází i Nejdelší noc, po níž sotva něco zůstane jako dřív.Celou recenzi naleznete na webovém portálu Vaše literatura.
Výsledek obrázku pro vase literatura logo
Budu moc ráda za zhodnocení článku na stránkách vaseliteratura.cz

Knihu koupíte také v knihkupectví Dobrovsky.

You May Also Like

2 komentářů

  1. Zroovna pred par dny jsem v knihkupectvi premyslela jestli si tuhle serii kkoupit. Juknu ja ten odkaz a necham se inspirovat co na to reknes :)

    OdpovědětVymazat

Komentáře vždy potěší mé oči, takže komentujte, komentujte :)